Opinie o Funtech.pl w Okazje.info
Pobieranie danych...
Zamknij

Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Moduł SFP+ Cudy Bi-di 10Gb/s SM 1270/1330 20km LC SM10GSB-20AB

Moduł SFP+ Cudy Bi-di 10Gb/s SM 1270/1330 20km LC SM10GSB-20AB

102,00 zł
/ szt. brutto
 Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Na zdjęciach widać jedynie ogólny wygląd towaru. Wszystkie dane techniczne jak m.in. klawiatura, ilość gniazd, portów, czytników oraz pozostałych cech danej oferty zawarta jest w specyfikacji technicznej lub/i w opisie. Staramy się skrupulatnie je przygotowywać. Zastrzegamy sobie jednak możliwość wystąpienia nieścisłości lub niekompletności. Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skontaktuj się z nami.

Marka
Symbol
SM100GSB-20AB
Kod producenta
6971690793173
Specyfikacja techniczna
Długość fali
1310 nm
1550 nm
Funkcje dodatkowe
Standard SFP
Kolor
Szary
Maksymalna przepustowość połączenia
155 Mb/s
Zasięg
20 km
Zasilanie
3.3V
Informacje dodatkowe
Sprzedawcy 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące, realizowana w autoryzowanym serwisie.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 498 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-19
Wszystko przebiegło pomyślnie
2024-02-27
Kontakt ok. Polecam
pixel