Opinie o Funtech.pl w Okazje.info
Pobieranie danych...
Zamknij

Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program Partnerski - 5% dla Ciebie

Program Partnerski Funtech.pl to idealana propozycja dla webmasterów oraz właścicieli i administratorów stron www, którzy chcieliby zarabiać na swojej stronie reklamując nasz sklep.

Co możesz zyskać?

Dostajesz prowizję od klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie, trafiając do niego bezpośrednio z Twojej strony. Wtedy, od każdego dokonanego przez nich zakupu dostajesz 5% prowizji. Jednak, jeżeli klient, który trafił do sklepu z Twojego polecenia, nie zrobi zakupów przez rok, staje się z powrotem „wolny". W takim przypadku nie będziesz już miał prowizji od jego zakupów, chyba, że ponownie wejdzie w program partnerski z Twojego polecenia.


W swoim panelu widzisz wszystkich swoich klientów oraz wartości ich zamówień, dlatego łatwo możesz sprawdzić, któremu klientowi kończy się czas robienia zakupów na „Twoje konto". W Twoim interesie jest, aby zachęcać swoich klientów do regularnych zakupów, tak żeby nie tracić prowizji.

 

Wytłumaczmy to na prostym przykładzie. Załóżmy, że jeden z Twoich klientów, zakupił najpopularniejszy obecnie model, czyli monitor Gateway FHD2400, którego cena wynosi 1199zł. W tym przypadku otrzymasz prowizję wynoszącą 59,95zł. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie naszymi monitora, takich klientów możesz mieć nawet kilkunastu w jednym miesiącu. Wszystko zależy od popularności Twojej strony, jak również od Twojej inwencji. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie ilości klientów, których możesz mieć na swoim koncie.

 

Wszelkie rozliczenia są prowadzone na bieżąco, więc stale znasz swój stan konta. Twoja prowizja naliczana jest po opłaceniu (nie po złożeniu) zamówienia przez klienta. Zgromadzone środki możesz wypłacić, gdy Twoja prowizja osiągnie wartość 100zł.


Jak działa Program Partnerski Funtech.pl?
 
W ramach programu partnerskiego masz do dyspozycji specjalny panel administracyjny, w którym widzisz listę swoich klientów, wartości ich zamówień, możesz dokonać wypłaty zgromadzonych środków lub przygotować reklamy na swoją stronę.

Postaraliśmy się, aby w ramach naszego programu partnerskiego wszystko było możliwie proste i zautomatyzowane, żeby korzystanie z naszego programu było przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Cały panel jest przygotowany bardzo intuicyjnie, tak więc jego obsługa nie powinna sprawiać Tobie trudności. Po kilku minutach będziesz świetnie orientował się w jego możliwościach i zawartości.

Nasz program partnerski przygotowany jest z myślą o tych zaawansowanych, jak i początkujących webmasterach. Względem tego możesz wybrać, która forma reklamy bardziej Tobie odpowiada. Jeżeli nie chcesz zmieniać znacząco wyglądu swojej strony lub jesteś początkującym webmasterem możesz skorzystać z prostej formy reklamy, czyli z banerów. Wystarczy, że z listy wybierzesz baner, który chcesz emitować u siebie, następnie wskażesz, na który dział sklepu ma on przekierowywać (możesz informować o nowościach, bestsellerach, konkretnych kategoriach lub produktach) i naciskasz przycisk „generuj kod". Pojawi Ci się kod HTML, który powinieneś wkleić na swojej stronie.

Dla bardziej zaawansowanych webmasterów przewidziana jest opcja generowania kodu PHP. Dzięki temu możesz zastosować ciekawsze i skuteczniejsze formy reklamy niż zwykły baner. Generator kodu PHP pozwala Ci reklamować wyselekcjonowane rzeczy od konkretnego producenta, kategorii, nowości albo promocje, a nawet tylko jeden konkretny produkt. W efekcie zamiast banera, na Twojej stronie ukaże się losowy spis produktów, wybrany według zdefiniowanych przez Ciebie zasad - z doświadczenia wiemy, że to bardziej przyciąga uwagę klientów i jest skuteczniejszą motywacją do zakupów, niż zwykły baner.

Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości reklam, które możesz mieć na swojej stronie oraz ich połączenia. To znaczy, że nie ma problemu, żeby na stronie wyświetlać baner i na przykład kilka list produktów na raz - to wszystko zależy już tylko od Twojej inwencji.
 
Kto może zostać Partnerem?

Program Partnerski adresowany jest do firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również do osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Rejestracja oraz uczestnictwo w programie są bezpłatne.

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego Funtech.pl?

Przede wszystkim musisz założyć sobie konto w naszym sklepie, po czym wyślij e-mail pod adres info@funtech.pl z prośbą o dołączenie Twojego konta do Programu Partnerskiego. W mailu nie zapomnij podać swojego login'u.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja zainteresuje Ciebie i będziesz naszym dobrym Partnerem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-27
Szybko... wręcz kosmiczne szybko...towar zgodny z opisem... wrócę zapewne wkrótce
2023-10-04
Szybko i sprawnie czyli tak jak być powinno.
pixel